Aktivní pěna

Vlastníte starší myčku bez programu „AKTIVNÍ PĚNA“ a pravidelně se Vás zákazníci na pěnu ptají?

Není nic jednoduššího než si ji nechat od nás na myčku dodělat.

Vlastní tlačítko a dávkování chemie, napojení na protimrazový systém a vše ostatní tak jakoby Vaše myčka měla v sobě aktivní pěnu již od výroby? Přesně takto Vám ji uděláme! Vše od nás obdržíte „na klíč“ a se zárukou.

Vložená investice se Vám vrátí během několika měsíců zvýšením obratu. Většina zákazníků myček pěnu miluje a mít myčku bez ní bude během pár let téměř nemyslitelné.

Aktivní pěnu doděláváme na myčky všech výrobců, instalovali jsme již mnoho desítek boxů a můžeme poskytnout řadu referencí.

Neváhejte a napište nám o cenovou nabídku.

Renovace myček

Vlastníte myčku již mnoho let a cítíte, že už nevypadá zdaleka tak pěkně jako na začátku a že Vám konkurence designem i vybavením utíká ?!

Provádíme ranovace atik, opláštění sloupů, různobarevné LED osvětlení sloupů i osvětlení boxů.

Vaše myčka dostane úplně nový nádech a zákaznící hned zareagují!

Vše si u Vás naměříme a není problém Vám zaslat v případě plánování větších změn i grafickou vizualizaci.

Stejně tak provádíme renovaci vnitřku kontejneru. Nová čerpadla, elektromotory, osmotický systém, dávkovače chemie nebo cokoliv jiného. Ideálně po osobní návštěvě myčky navrhneme řešení co ponechat a co vyměnit.

Zavolejte nebo napište a my Vám omladíme myčku o mnoho let.

Disky

Chcete svým zákazníkům dopřát zářivě lesklé disky a pokaždé, když od Vás zákazníci odjíždějí s čistým autem a špinavámi disky máte nepříjemný pocit zda se k Vám opět vrátí?

Nainstalujeme Vám nový program „Mytí disků“ a vy tak získáte skvělou výhodu oproti konkurenci!

Nové tlačítko na stojanu, decentní spirálová hadice, která absolutně neruší a nemotá se do ostatních hadic od jiných pistolí.

Díky oddělenému systému můžete použít opravdu účinnou silnou chemii, která dokonale odstraní spečený brzdný prach, který běžná chemie zkrátka neumyje.

Systém obsahuje speciální dávkovací čerpadlo, chemie nezasahuje do stávajícího systému myčky.

Profesionální práce se zárukou. Neváhejte nás kontaktovat!

Kartáč na vysokém tlaku

Stejně jako aktivní pěnu doděláváme na myčky i program „Kartáč“. Opět s vlastním ovládáním, dávkováním chemie i napojením na protimrazový systém. Skvělá pěnivost a minimální spotřeba chemie. Pokud chcete dodělat tento program na Vaši myčku (libovolného výrobce), napište nebo zavolejte nám o cenovou nabídku.

Vyzkoušejte náš nový e-shop

Vyberte si z naší široké nabídky produktů právě pro Vaší myčku!

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙